В.о. президента ПАРЄ від сьогодні українець

Від сьогодні, 28 червня, після виключення президента Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта зі складу групи Європейської народної партії, обов’язки глави ПАРЄ виконуватиме віце-президент – народний депутат України Георгій Логвинський.

Як повідомили у прес-службі української партії “Народний фронт”, членом фракції якої є Логвинський, - про це він заявив після голосування щодо виключення Аграмунта зі складу групи ЄНП.

Про це пише Новинарня.

“За регламентом обов’язки президента Асамблеї виконує віце-президент, який належить до групи ЄНП. Від сьогодні мені буде представлено честь виконувати обов’язки президента Парламентської асамблеї Ради Європи та вести засідання”, – зазначив Логвинський.

Раніше в середу, 28 червня, представники групи Європейської народної партії ухвалили рішення про виключення Аграмунта.

Педро Аграмунт відвідав Сирію на літаку РФ разом з делегацією російських депутатів, на яких поширюються санкції. Після цього в ПАРЄ почали вимагати його звільнення.

Однак Аграмунт відмовився подавати у відставку, а процедури відкликання президента у ПАРЄ немає.

28 квітня Бюро ПАРЄ більшістю голосів висловило недовіру Аграмунту та відмовило в дозволі здійснювати візити, робити заяви і проводити іншу діяльність на посаді президента ПАРЄ.

2 червня Регламентний комітет ПАРЄ схвалив проект резолюції щодо можливості імпічменту президента та віце-президента Асамблеї.
25 червня недовіру Аграмунту підтвердила група Європейської народної партії, до якої він належить.

27 червня ПАРЄ схвалила резолюцію щодо процедури відставки президента. Таким чином Асамблея отримала можливість звільнити діючого президента через “втрату довіри до нього”, для цього необхідно мати дві третини голосів членів ПАРЄ.

парє росія санкції аграмунт логвинський Європа

Знак гривні
Знак гривні