Нехай щастить. СБУ тролить співачку ротом Лоліту (ФОТО)

Служба безпеки України на своїй офіційній сторінці у “Твіттері” покепкувала над російською співачкою Лолітою, яку минулих вихідних не пустили до України.

СБУ опублікувала стару світлину, на якій артистка постає в пікантному вигляді – у відвертій сукні з відкритими грудьми і ногами, при цьому на зображення додано напис “Нехай щастить”.

Як відомо, це своєрідний перифраз-евфемізм з анекдоту про те, що росіяни читають побажання “Нехай щастить” як “нех*й шастать”.

Лоліту Мілявську 23 квітня не пропустили через український кордон в Конотопі, знявши з потяга та відправивши назад до Москви іншим поїздом. Мілявська прямувала до Києва, де живе її донька.

Після цього естрадна зірка записала відео, різко висловившись про СБУ та заявивши, що в Україні “роблять все, щоб вона забула українську мову”.

Співачка, яка народилася в Західній Україні і довгий час жила в Києві, підтримує анексію Росією Криму та вважає президента РФ Володимира Путіна “генієм міжнародної політики”.

Російські артисти їздять на гастролі до Криму або через аеропорт “Сімферополь”, або через Керченську переправу, в обхід прикордонних КПП України.

Відтак в’їзд до України було заборонено іншій екс-киянці – Наталі Корольовій (пізніше її в порядку винятку пустили на похорон бабусі), учасниці “Євробачення” від РФ Юлії Самойловій та іншим.

крим росія окупація сбу агресія анексія краса

Знак гривні
Знак гривні