Тепер по всій Україні можна одружитися за добу - не треба чекати місяць

Вважається, що громадяни - дорослі люди, й самі можуть вирішувати, що їм робити з собою, держава не повинна змушувати їх "трохи подумати". Дію сервісу «Шлюб за добу» від сьогодні поширено на всю Україну.

Кабінет міністрів України поширив пілотний проект спрощеної реєстрації шлюбу в скорочений термін, так званий «Шлюб за добу», на всю територію країни.

Як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, уряд підтримав розроблений міністерством відповідний проект розпорядження.

«Поширення пілотного проекту на територію інших населених пунктів, зокрема сіл, дасть можливість максимально наблизити відповідну адміністративну послугу до споживачів, створивши при цьому сприятливі умови для її отримання», – йдеться у повідомленні.

Метою даної ініціативи є створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану задля реалізації гарантованого державою права на шлюб.

Раніше послуга з реєстрації шлюбу за спрощеною процедурою в скорочений термін діяла в 20 населених пунктах. Даним сервісом з моменту запуску 29 липня 2016 року скористалося 5,63 тисяч пар.

Нагадаємо, 14 серпня київський документ-сервіс «Готово» запустив послугу з реєстрації шлюбів за добу.

Згідно із звичайною процедурою, між подачею заяви і реєстрацією шлюбу має пройти не менше 30 днів.

Громадське

реформи суспільство

Знак гривні
Знак гривні