Від Росії пропонують відправити в Україну на Євробачення Поклонську - Няшу-мироточицю (ДОКУМЕНТ)

Активісти російського «Національного комітету +60» виступили з пропозицією до прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва відправити на конкурс «Євробачення-2017» до Києва екс-прокурора Криму, нині депутата російської Держдуми Наталію Поклонську «з мироточивою іконою царя в руках».

Це прохання вони пов'язали із заявою Поклонської про те, що в Сімферополі замироточив бюст Миколи II .


У Миколи Кривавого бюст мироточить - дітей прикладають (ВІДЕО)

«З богословської точки зору, якщо відбувається мироточення за Промислом Божим, то Господь посилає людям особливе знамення! Оскільки диво сталося біля будівлі прокуратури, то очевидно, що Перст Божий ясно вказав на Наталію Поклонську! На наше глибоке переконання, саме вона повинна представляти Велику Росію в православному Києві, де конкурс стартує в сакральному Софійському соборі! Слава Богу, досвіду в музицируванні в екс-прокурора предостатньо.

"А світова слава й симпатія дасть додаткові бали!", – публікують активісти.

Активісти впевнені в перемозі Поклонської на пісенному конкурсі, на їхню думку настав час «припинити домисли про бойкот конкурсу».

«Звісно ж, що для підготовки виконання високодуховного твору слід залучити геніального музиканта Григорія Алфєєвого (митрополита Іларіона)! Вважаємо, що російська красуня Наталія Поклонська своїм співом (з мироточивою іконою царя в руках) підкорить серця журі, а мільйони телеглядачів з радістю й захопленням віддадуть свій голос за нашу Няшу!» – ідеться в повідомленні.

Сама Поклонська поки не коментувала звернення активістів.

***

«Національний комітет +60» (повна назва Громадський національний комітет з підготовки святкування 60+річчя Почесного громадянина Санкт-Петербурга Путіна Володимира Володимировича) утворений 2011 року.

Комітет відзначився пропозиціями про зарахування президента Росії до лику святих.

Він же, після вбивстав російського посла, просив Путіна призначити на посаду посла в Туреччині Володимира Жириновського.

Крим Реалії

маразм крим поклонська Євробачення релігія історія

Знак гривні
Знак гривні