Савченко в Донецьку заявила, що краще б Україною керував Путін?

“Краще б в Україні керував Путін, а не Порошенко” – таку заяву на прес-конференції в окупованому Донецьку зробила народний депутат України Надія Савченко.

“Вона знову не знайшла військ Путіна на Донбасі, але зате нормально поспілкувалася з бійцями ДНР з числа місцевих жителів: «Я постріляла з ДНРівцямі на навчальних стрільбах. Вони прекрасні хлопці. Ми цілком можемо дружити і прекрасно співіснувати в рамках єдиної держави»“, – цитує Савченко російська "Комомольська правда".

Видання зазначає, що “позиція Савченко принципово відрізняється від точки зору київських начальників, які мріють отримати Донбас з його виробничими і інфраструктурними активами, але без населення”.

Російська газета також передбачає, що такими заявами Надія Савченко “перевела в реальну площину своє можливе нове тюремне ув’язнення. На цей раз, на Україні” – “оскільки таке одкровення їй навряд чи пробачать, а від депутатської недоторканності Савченко сама днями відмовилася”.

“Залишається лише пожаліти Україну, в якій зараз найбільш адекватні думки озвучує злочинниця (не будемо про це забувати!), справедливо засуджена в Росії за співучасть у вбивстві і помилувана пізніше президентом РФ”, – пише автор “КП” Олександр Гришин.

Нагадаємо, 24-25 лютого нардеп Надія Савченко в обхід офіційних КПП поїхала на неконтрольовані території та разом із представниками угруповання “ДНР” відвідала українських полонених у Макіївській колонії під Донецьком.

Новинарня

донеччина савченко

Знак гривні
Знак гривні