Дружина новопризначеного старого мента Князєва - колекціонер нерухомості (СПИСОК)

Близька родичка, дружина, має сім квартир, елітний автопарк та кілька земельних ділянок. У деклараціях Князєва цього нема.

як невдобно получилось - і так зразу


Реформи в поліції закінчилися: новим головою став старий мент

В е-декларації Сергія Князєва зазначено, що він володіє двома земельними ділянками по 10 соток (у Києво-Святошинському районі та Брусиловському районі Житомирщини), а також квартирами під Києвом – у Броварах та в селищі Чабани. Остання квартира – у спільній власності (25%) разом з дітьми та Вікторією Князєвою.

Водночас, у деклараціях за останні три роки Князєв не вказував наявність дружини, повідомляє Бігус.info з посланням на проект “Народне НАЗК”.

Детальніше з фото тут

При цьому дружина має сім квартир, елітний автопарк та кілька земельних ділянок.

Все, нажите непосильною працею

Згідно з реєстром нерухомого майна, в 2011 році Вікторія Князєва набула дві сусідні квартири в селі Чабани Київської області загальною площею в 130 квадратних метри. Одна з них вказана в е-декларації Сергія Князєва, як спільна власність з родиною.

Вікторія Князєва також володіє нерухомістю в Києві. Її належать дві квартири в столиці, які вона придбала в 2011 та 2013 роках, по вулиці Гречка Маршала та на проспекті Петра Григоренка.

В 2014 році екс-дружина Сергія Князєва придбала ще одну квартиру площею 63,1 кв.м в новобудові ЖК “Вишневий затишок” в місті Вишневе Київської області. Ринкова вартість квартири в цьому будинку складає приблизно 40 тисяч доларів.

Через місяць після придбання квартири в селі Вишневому Князєва придбала квартиру в новобудові в селі Крюківщина під Києвом.

За кілька місяців після призначення Сергія Князєва на посаду голови ГУНП в Закарпатській області (у липні 2015 року) Вікторія Князєва придбала квартиру площею в 100 квадратних метра в Ужгороді на вулиці Петра Лінтура, 17.

Крім того, в Закарпатській області Вікторія Князєва придбала житловий будинок площею 48 квадратних метрів та отримала право власності на земельну ділянку 0,2069 га.

В цьому ж році вона також придбала земельну ділянку в селі Шаян Закарпатської області площею 0,08 га.

А вже за місяць до повернення Сергій Князєва до Києва, у вересні 2016 року, Вікторія Князєва придбала земельну ділянку в Київській області площею 0,1576 га в селі Літочки Броварського району. Цільове призначення – “для будівництва й обслуговування житлового будинку”.

В цьому ж місяці Вікторія Князєва придбала ще одну ділянку в Броварському районі, також для будівництва житлового будинку, в селі Рожни – площею 0,1118 га.

Крім того, Князєва володіє ділянкою в селі Лук’янівка Київської області

Ще одна ділянка Князєвої площею 0,2496 га розташована в Київській області в селищі Сошники.

Також Вікторія Князєва володіє автопарком: Volkswagen Tuareg 2013 року випуску, Mercedes T350 2010 року випуску та Mercedes Vito 2011 року.

Приблизна вартість автівок – 80 тисяч доларів.

Згідно з даними реєстру юридичних осіб, Вікторія Князєва ніколи бізнесом не займалась.

А в самого нового "старого мента"?

У декларації Сергія Князєва автомобілі у власності взагалі не вказані.

Крім офіційних зарплат у різних ГУ МВС (183 тис., 55 тис., 27 тис. грн), вказано його дохід від відчуження нерухомого майна – громадянці Вікторії Григоренко – 366 022 грн.

Готівкою Князєв задекларував 200 тис. грн, 2 тис. доларів і 1500 євро.

Детальніше з фото - на Новинарні

скандал князєв поліція мвс декларації

Знак гривні
Знак гривні