СБУ впіймала на хабарі власного полковника

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБУ спільно з військовою прокуратурою затримали у Луцьку полковника Служби безпеки, який обклав “даниною” прикордонників. Про це 23 січня повідомив прес-центр СБУ.

“Правоохоронці встановили, що начальник одного з відділів вирішив організувати механізм систематичного отримання грошей з працівників Луцького прикордонного загону. Полковник обіцяв не притягувати їх до кримінальної відповідальності за сприяння у незаконному переміщенні товарів поза митними пунктами пропуску”, – ідеться в повідомленні.

Оперативники СБ України затримали начальника відділу в Луцьку під час отримання від прикордонників першого “траншу” встановленої ним “данини”.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Згадана стаття передбачає, що “одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище” карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Новинарня

сбу корупція

Знак гривні
Знак гривні