На Донбасі загинув росіянин, який воював проти РФ з Правим сектором та батальйоном Київська Русь

На Донбасі загинув боєць ДУК “Правий сектор” та Збройних сил України Віталій Соломкін з позивним “Вітек”. Про це повідомляє “Новинарня” з посиланням на фейсбук-сторінку “Правого сектора”.

Віталій Соломкін "Вітек"

“За походженням етнічний росіянин, котрий більшу частину свого свідомого життя прожив в Західній Європі, не міг спокійно жити та не помічати розв’язану шовіністичну вакханалію Кремля відносно України”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в липні місяці 2015 року Соломкін нелегально перейшов кордон України та приєднався до лав ДУК “ПС”. Виконував поставленні завдання з жовтня 2015-го по червень 2016 року на базі ПС “Чонгар” у рамках акції “Громадська блокада Криму”. З червня перейшов до складу окремої тактичної групи ДУК “ПС” імені капітана Воловика, брав участь у бойових діях на позиціях поблизу міст Авдіївка та Мар’їнка Донецької області.

“У жовтні після реабілітації прийняв рішення перейти до 54 ОМПБ (окремий мотопіхотний батальйон “Київська Русь”) Збройних сил України, де перебував до загибелі”, – повідомили в “ПС”.

Повідомляється, що “Вітек” загинув 10 грудня на передових позиціях.

донеччина війна росія соломкін

Знак гривні
Знак гривні