Колишні друзі Порошенко й Саакашвілі ввійшли в клінч: Міхо боїться, що заберуть паспорт

Саакашвілі заявив, що Порошенко хоче позбавити його громадянства.

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі заявив, що президент Петро Порошенко доручив зайнятися питанням про позбавлення його громадянства України. Про це Саакашвілі написав у “Фейсуці“.

“Моє дуже добре інформоване джерело повідомило мені, що Президент Порошенко доручив Ігорю Кононенку і його спільнику Грановському, неформальному куратору судових справ у корупційній піраміді адміністрації президента, зайнятися підготовкою питання про позбавлення мене громадянства за рішенням суду”, – сказано в повідомленні.

При тому Саакашвілі нагадав, що міжнародне право та українське законодавство забороняють позбавляти громадянства громадян України, якщо у них немає іншого громадянства.

“Дуже шкода, що Президент не тільки користується послугами цих відверто бандитських шахраїв, а й прислухається до їхніх порад. У будь-якому випадку це рішення не буде мати нічого спільного з правом та тільки зміцнить мою рішучість і рішучість всієї, вже багатотисячної команди, боротися до переможного кінця”, – зазначив він.

Новинарня

саакашвілі говорильня конфлікт порошенко

Знак гривні
Знак гривні