РПЦ не виключає, що зробить Моторолу святим мучеником

Український лікар, переселенець з Донбасу Олександр Чернов жартома звернувся в синодальну комісію Російської православної церкви з канонізації із проханням зарахувати до лику святих убитого бойовика “ДНР” Арсена Павлова (“Моторолу”), і в Москві не виключили такого варіанту.

Нагадаємо, в Росії теж Моторолу й Бєса вже пропонували причислити до лику святих

Як написав у “Фейсбуці” сам Чернов, він надіслав до синодальної комісії РПЦ листа, в якому описав два вигадані “чуда”, нібито здійснені “Моторолою” в 2014 році у Слов’янську.

З офіційної адреси РПЦ він отримав цілком конструктивну відповідь.

У надісланому листі Чернов зазначає, нібито з 27 червня по 4 липня перебував як “батальйонний лікар” на передовій у селищах Семенівка і Черевківка міста Слов’янськ.

Він описав зокрема фейковий випадок, який нібито стався 30 червня 2014 року.

“Командир роти [“ДНР”] Козиренко Андрій і кілька бійців його роти в результаті хімічної атаки з боку України були важко отруєні. Тіло Козиренка без свідомості було привезене до мене в госпітальний пункт сел. Черевківка. Стан потерпілого був украй важкий – фактично стояло питання життя або смерті, а в мене не було необхідних медикаментів”.

Першим вигаданим “дивом” Павлова стало “зцілення напівмертвого бойовика”:

“Увійшовши в медпункт, Арсеній Сергійович накладанням рук на бездиханне тіло і словесним зверненням зі згадуванням Божого Христового імені створив незбагненне медичною наукою – максимум за хвилину, пацієнт, який перебував при смерті, був фактично відроджений до життя. І вже через півгодини був готовий повернутися в стрій. Як лікар стверджую, що силами медицини такий ефект був неможливий”.

Друге вигадане Черновим “чудо” буцімто сталося 3 липня, коли “Моторола” нібито наказав кулям і осколкам обходити іншого бойовика під обстрілом:

“У сел. Семенівка ополченець-водій Григорій Фащенко, який віз зі Слов’янська на мотоциклі цінний вантаж для воїнів на передовій, опинився під ворожим обстрілом. Через страх смерті він завмер, скорчившись поруч з мотоциклом, і вже готовий був кинути вантаж та тікати. Арсеній Сергійович, який перебував приблизно за 200 метрів від нього, вийшов на рівне місце і гучним словом зі згадуванням Божого Христового імені закликав панікера не боятися, а продовжити рух разом із вантажем, запевнивши, що кулі та снаряди, які свистіли та рвалися, його не зачеплять”.

У листі Чернов повідомив, що є й інші випадки “сотворення чудес” російським бойовиком, і пообіцяв у разі необхідності надати свідків “чудес”.

Олександр Чернов отримав відповідь від помічниці секретаря Синодальної комісії з канонізації святих РПЦ, в якій сказано:

“Я показала Ваш лист секретареві Синодальної комісії з канонізації святих. Він рекомендував Вам поки що зібрати про А. С. Павлова якомога більше біографічних даних, а також свідчень”.

“Отже, працюємо, брати – даєш Моторолку в святі мученики! Збираємо факти про чюдеса Моторолки!” – жартома підсумував Чернов.

Як відомо, ввечері 16 жовтня ЗМІ повідомили, і в “ДНР” підтвердили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув один із відомих бойовиків “ДНР”, громадянин Росії Арсен Павлов із позивним “Моторола”.

Арсеній Павлов “Моторола” – працівник автомийки з Ростова-на-Дону, 1983 р.н. (народився в Ухті, Республіка Комі). Мав у Росії проблеми з законом. Перед тим нібито брав участь у чеченській війні.

Приїхав на окупований Донбас навесні 2014 року й очолив незаконне збройне формування “Батальйон Спарта”. Терористи “ДНР” присвоїли йому звання “полковника”.

Раніше він сам заявив, що “розстріляв 15 полонених” військовослужбовців українських Збройних сил.

Зокрема, Моторола був звинувачений в убивстві полоненого військовослужбовця 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади Ігоря Брановицького – “кіборга” Донецького аеропорту.

Amnesty International закликала розслідувати страти, в яких зізнався Моторола.

Уперше ЗМІ писали про поранення Павлова в липні 2014 року. Після цього він їздив лікуватися в Крим зі своєю другою дружиною.

маразм донецьк кримінал павлов Церква релігія

Знак гривні
Знак гривні