У мережі презентували масштабний соціальний ролик “Балада про піхоту” (ВІДЕО)

В мережі презентували масштабний соціальний ролик “Балада про піхоту”, присвячений воїнам Сухопутних військ України, які захищають країну. Ролик закликає українців вступати на контрактну службу та, загалом, розповідає про Сухопутні війська України, - передає Новинарня.

“Армія – це не лише передова та підготовка військових. Не менш важливою є підтримка суспільства. Командування СВУ звернулося до Гната Коробка та Олександра Копила з K&K Group з проханням допомогти у налагодженні комунікації з громадськістю. Початком нашої співпраці став цей ролик, реалізований повністю на волонтерських засадах. Це вражаюча колосальна робота. Хочу подякувати усім, хто долучився до його створення”, -розповів заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ полковник Олександр Голоднюк, йдеться в повідомленні на сторінці Сухопутних військ України у “Фейсбуці”.

“Ми хотіли показати У ролику показані прості речі та справжні люди: солдати та офіцери Сухопутних військ України. Це не супергерої з фільмів. Коли ти спілкуєшся з ними, бачиш звичайних хлопців. Але є речі, які виокремлюють їх поміж інших – справжні воля та дух. Це сила нашої армії. Хочеться також відзначити колосальний ентузіазм та згуртованість всіх учасників проекту, а це люди з різних сфер. Така консолідація ще раз доводить: ми змінюємося, змінюється країна”, – сказав автор проекту Гнат Коробко (K&K Group).

Автор проекту Олександр Смірнов (TABASCO): “Це був один з найскладніших сценаріїв соціального ролика. Потрібно було знайти символ для сухопутних військ – простий, людяний, позбавлений удаваного героїзму та шароварщини. Цим символом стала лопатка піхотинця”.

Володимир Яценко (LimeLite Studio): “Ми взялися за цей проект, тому що це наш спосіб захищати свою Батьківщину. З автоматом у руках ми були б не такими ефективними, а тут можемо бути просто смертоносними. Я досі із задоволенням згадую істерику ватників у прайм-тайм першого каналу Росії після 9 травня, коли ми вийшли з соціальними роликами до Дня Перемоги”.

Режисер Елі Свердлов: “Коли Саша (Олександр Смірнов) попросив мене зняти цей проект, я відразу відчув, що ми зробимо щось дуже сильне. Я поділяю прагнення українців в їхній боротьбі за свободу. Я сам в минулому солдат Ізраїльського спецназу та знаю не з чуток, що таке поле бою. Разом ми зробили все, щоб наш фільм вийшов справжнім”.

армія краса відео

Знак гривні
Знак гривні