Російські неонацисти тренували малолітніх дітей з ЛНР-ДНР

Група школярів із окупованих територій Донбасу взяла участь у “Військово-патріотичних зборах во славу Святого Дмитрія Донського”, які 9-11 вересня проводила у Підмосков’ї відома російська неонацистська організація “E.N.O.T. CORP”. Про це повідомляє “Україна молода” з посиланням на сайт організаторів.

Як повідомляється, участь в зборах взяли 19 команд з Росії та самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”, серед яких були і студентські групи, і діти віком 8-10 років.

До цих команд приписалися і білоруські школярі. Проте їх участь неофіційна, оскільки після минулорічної участі у подібних зборах команди з Вітебська виник великий скандал і білоруський військово-патріотичний клуб, який організував поїздку, було розформовано.

Як повідомляють організатори, на них “накинулися могутнім шквалом ліберали, бандерівці і націоналісти та інша подібна “громадськість”. Висувалися обвинувачення у тому, що вони готують завоювання Білорусі Росією”.

За інформацією сайту “Стоптеррор, “приватна військова компанія”E.N.O.T. CORP” тренує дітей до участі у бойових діях”. Самі “Єноти” теж не приховують, що їхнє завдання – “виховання майбутніх солдатів”.

На це націлена і програма зборів: “тактика, виживання, альпіністська підготовка, снайперське мистецтво, пістолетна стрільба, метання ножів, рукопашний бій, безпека в зоні бойових дій”. Окремо – “уроки Великої Вітчизняної війни” та пропаганда ідей Руского міра.

Серед інструкторів “більшість – із солідним досвідом бойових дій”. Зокрема серед інструкторів значаться і бойовики диверсійно-штурмової розвідувальної бригади “Русич”. До речі, і “E.N.O.T. CORP”, і ДШРГ “Русич” в переважній більшості проповідують ідеологію неонацизму і “руського единства”.

Також повідомляється, що компанія”E.N.O.T. CORP” займається також продажем військової амуніції, поставляє допомогу бойовикам на окуповану територію Донбасу. “Інтереси “E.N.O.T. CORP” досить широкі: від підготовки та забезпечення терористів до прямої участі в бойових діях”.

“Про E.N.O.T. CORP” можна говорити, як про об’єднання людей, які спонсорують тероризм і безпосередньо беруть участь в його розвитку на території Донбасу. Діяльність цієї компанії дуже добре замаскована під волонтерську.

Створивши низку волонтерських і благодійних фондів, E.N.O.T. CORP” займається оснащенням бойовиків, їх забезпеченням. Цю організацію може фінансувати Кремль, оскільки “Єноти” можуть не завжди звітувати про фінансові надходження і витрати коштів, які є на електронних рахунках цієї приватної військової компанії”, – зазначає “Стоптерор”.

За інформацією сайту, “E.N.O.T. CORP” також займався зачисткою бойовиків, які не захотіли влитися в склад так званої “народної міліції” ДНР/ЛНР. “Захарченко і Плотницький, нинішні керівники гібридних республік на проведення такої операції дати дозвіл не могли з тієї причини, що “E.N.O.T. CORP” самі на напівлегальному становищі, а це значить, що наказ про зачистку віддавали куратори із Кремля”, – підсумувало видання “Стоптерор”.

Новинарня

донеччина росія луганщина тероризм

Знак гривні
Знак гривні