Російські окупанти завезли у Крим шість ядерних боєголовок, - Джемілєв

Російські окупанти розмістили шість ядерних боєголовок на відбудованій військовій базі в Криму в районі урочища Кизилташ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Укрінформу заявив уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв.

"Наші служби чітко повідомляють, що у них немає сумнівів, що урочище Кизилташ, де за радянської влади було ядерне сховище, повністю відновлене, і туди завезено шість ядерних боєголовок", - заявив Джемілєв.

На фото - живописне урочище Кизилташ.

За його словами, відомості було отримано з розмов із представниками МВС Росії, які після вживання спиртних напоїв видали цю інформацію.

Він також повідомив, що є підтверджені очевидцями дані про наявність в урочищі спеціальних автомобілів, які можуть бути призначені для транспортування ракетоносіїв. "До нас надходять повідомлення, що люди бачили довгі машини з написами "Радіоактивна небезпека". Крім того, посилився пропускний режим в урочищі", - зауважив кримськотатарський лідер.

Він вважає, що це дуже серйозний сигнал, який створює велику небезпеку для всього півострова і регіону в цілому.

11 липня Джемілєв заявив, що є інформація про реставрацію ядерного сховища в Криму, яке після підписання Будапештського меморандуму було очищено.

Нагадаємо, раніше Джемілєв заявив, що за поступливість Росії в питаннях, пов'язаних з окупацією Криму, західні країни можуть дорого заплатити.

Цензор.Нет

крим окупація росія

Знак гривні
Знак гривні