В окупованому Криму та сусідніх регіонах Росії закрили аеропорти. Просять місцевих не панікувати

Аеропорти у Сімферополі і в російських містах Анапа, Краснодар і Ростов-на-Дону закрили 8 вересня у зв’язку з військовими навчаннями “Кавказ 2016”. Про це повідомляє Державна корпорація з організації повітряного руху у Російській Федерації.

ЗМІ повідомляють, що вже затримано 20 авіарейсів.

До якої війни готується Росія на навчаннях "Кавказ-2016"

“У зв’язку з проведенням стратегічних командно-штабних навчань Південного військового округу “Кавказ-2016″ планується, що з 08:30 за московським часом до 12:30 за московським часом 8 вересня (четвер) 2016 року міжнародні аеропорти Сімферополь, Анапа (Витязево) і Краснодар (Пашковський) будуть закриті для прийому і відправлення повітряних суден. Крім того, цього ж дня з 09:30 мск до 10:30 мск буде закритий міжнародний аеропорт Ростов-на-Дону”, – повідомили у відомстві.

Нагадаємо, на території Південного військового округу Росії (ЮВО) в понеділок, 5 вересня, почалися стратегічні командно-штабні навчання “Кавказ-2016”. За інформацією української розвідки, Росія зосередила на Південно-Західному напрямку угруповання військ чисельністю близько 100 тисяч військових, понад 10 тисяч бойової та іншої техніки, 60 кораблів і 400 літаків і вертольотів.

В анексованому Севастополі жителів закликали не панікувати через навчання.

Новинарня

крим росія окупація агресія анексія

Знак гривні
Знак гривні