На Чернігівщині переатестація відсіяла лише 4% поліцейських, та й ті поновляться через суди

На Чернігівщині за результатами атестації рядового складу поліції звільнено лише 4 відсотки працівників. Про це повідомив т.в.о. начальника головного управління Нацполіції в Чернігівській області Едуард Альохін.

“Вчора (31 серпня) закінчився останній етап атестації співробітників ГУНП в Чернігівській області. У ньому брала участь наймасовіша категорія поліцейських, представлена не керівним складом.

На даний момент результати такі: із загальної кількості

• відповідають займаній посаді ~ 85%
• заслуговують призначення на вищу посаду ~ 7%
• підлягають пониженню на посаді ~ 4%
• підлягають звільненню ~ 4%”, – написав полковник Альохін на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Він додав, що в атестації брали участь “представники громадськості Чернігова та області, які пройшли відповідний конкурсний відбір, серед них багато відомих імен. Вплив на ситуацію з боку поліції було мінімізовано”.

“Попереду останній етап – апеляція в Києві для тих, хто не пройшов”, – додав керівник обласної поліції.

Водночас громадські активісти, причетні до реформи поліції, різко розкритикували результати атестації на Чернігівщині.
Зокрема Роман Сініцин (Балан), який на початку цього року був керівником однієї з атестаційних комісій у Києві, так прокоментував статистику від Альохіна: “Із 4% звільнених десь 90% підуть на апеляційну комісію, яка відновить десь 50-60%. З цих 40-50%, кого не відновить апеляційна – десь 80-90% підуть у суд. Статистика по судах – 80-85% виграних звільненими ментами справ”.

“Що ми отримуємо на виході? Який відсоток звільнених реально?” – риторично запитав волонтер.

“Але я точно знаю, що на виході ми отримаємо “завєрєніє” Авакова і легіону його радників, що атестація проведена успішно, корупція подолана і система очищена”, – додав Сініцин.

“З іншого боку, на виході ми й далі продовжимо отримувати криві озера, врадіївки й інші нові топоніми, пов’язані з ментівським свавіллям та безпредєлом. Мояноваполіція, х*лі”, – написав активіст.

Зібрала матеріали Новинарня

чернігівщина поліція маразм реформи

Знак гривні
Знак гривні