СБУ викрила схему розкрадання на Южноукраїнській атомній станції (ФОТО)

Служба безпеки України на Миколаївщин викрила привласнення державних коштів відособленого підрозділу (ВП) “Южно-Українська атомна електростанція” в особливо великих розмірах.

Оперативники спецслужби затримали кур’єра під час передачі 6 мільйонів гривень готівки головному бухгалтеру одного з публічних акціонерних товариств (ПАТ), - передає Новинарня

Правоохоронці встановили, що ці гроші отримано від ВП “ЮУ АЕС” у рамках виконання договору на реконструкцію та будівництво об’єктів Ташлицької гідроакумулюючої станції. З метою виведення коштів “у тінь” ПАТ у травні-серпні ц.р. провело низку безтоварних фінансово-господарських операцій із фіктивними структурами на загальну суму 20 мільйонів гривень за нібито поставлені будівельні матеріали.

Відтак, повідомляє прес-центр СБУ, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 2 ст. 209 (відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

“У Харкові, Южноукраїнську, Первомайську та Вознесенську триває низка обшуків. Зокрема, вдома у бухгалтера вилучено близько 400 тисяч гривень та документація ПАТ. На одному із підприємств, що контролюється фактичним власником ПАТ, також вилучено 16 мішків бухгалтерської документації, яка підтверджує причетність фігурантів провадження до легалізації коштів через фіктивні підприємства”, – зазначено в повідомленні.

Тривають невідкладні слідчі дії.

миколаївщина сбу енергетика корупція

Знак гривні
Знак гривні