Бойовики з Макіївки збунтувались і розстріляли поставленого над ними російського офіцера

Бойовики полку “ДНР” з Макіївки розстріляли начальника розвідки свого підрозділу – кадрового офіцера-росіянина, який примушував їх іти в наступ під кулі Збройних сил України. Про це йдеться у зведенні розвідки Міноборони, яке цитує Новинарня.

Українська розвідка зазначає, що в лавах незаконних збройних формувань зростає кількість випадків відкритої непокори та ухилення від виконання наказів командування.

“4 серпня ц.р. військовослужбовці розвідувальної роти 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го армійського корпусу відмовилися виконувати бойовий наказ щодо ведення розвідки боєм на ділянці місцевості, яка знаходиться під повним вогневим контролем сил АТО, та, у відповідь на погрози розстрілу на місці, застрелили начальника розвідки полку, кадрового офіцера ЗС РФ”, – повідомили в ГУР.

Крім того, за даними розвідки, 3 серпня бойовики 2-го стрілецького батальйону 2-ї окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК “навмисно зловживали спиртними напоями на бойових позиціях перед прибуттям перевірки зі штабу бригади. Прогнозований арешт зазначеної групи збільшив і без того значний некомплект особового складу на передовій”.

донеччина кремль росія луганщина окупація війна

Знак гривні
Знак гривні