Кількість правопорушень в армії скоротилась аж на третину

Протягом 2016 року стан правопорядку у Збройних силах України набув тенденції до покращення.

Загальна кількість правопорушень зменшилася на 38 відсотків, зокрема через зростання частки контрактників у лавах ЗСУ.

Про це на брифінгу в Міноборони повідомив генерал-майор Ігор Криштун, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової служби правопорядку ЗС України — начальник головного управління ВСП ЗСУ, якого цитує Новинарня

Генерал Криштун наголосив на тому, що питання підтримання правопорядку у Збройних силах України набуло особливої актуальності з початком збройної агресії Російської Федерації і постійно перебуває у полі зору керівництва ЗСУ.

Для забезпечення законності та правопорядку в районі проведення АТО на територіях Донецької та Луганської областей, які контролюються українською владою, забезпечено функціонування 17 військових комендатур.

Головною метою цієї роботи є створення безпечних умов проходження військової служби громадянами України, зокрема попередження не бойових втрат.

За словами начальника Військової служби правопорядку, один з головних напрямків роботи ВСП — попередження ухилень військовослужбовцями від військової служби.

Протягом травня-червня цього року спільно з органами Національної поліції та військової прокуратури Службою правопорядку проведено місячник широкомасштабного розшуку військовослужбовців, які ухилились від військової служби.

В результаті до військових частин повернулися більш ніж півтори тисячі військовослужбовців – 1572 осіб, повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

Керівник ВСП нагадав, що, відповідно до положень Стратегічного оборонного бюлетеню України, затвердженого указом президента 6 червня ц.р., до кінця 2020 року Військову службу правопорядку буде реформовано – вона перетвориться на Військову поліцію та матиме більше повноважень щодо розслідування злочинів і оперативно-розшукової діяльності відповідно до чинного кримінального законодавства.

армія поліція реформи

Знак гривні
Знак гривні