Бійця Торнадо посадили на 6 років за згвалтування місцевої мешканки на Луганщині

Колишнього бійця роти патрульної служби міліції особливого призначення “Торнадо” УМВС України в Луганській області визнано винним у зґвалтуванні місцевої жительки, його засудили до 6 років тюрми.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області, яку цитує Новинарня.

“Процесуальним керівником прокуратури області в суді доведено, що в червні 2015 року обвинувачений, перебуваючи на території Новопсковського району Луганської області, катував, а потім погрожуючи гранатою, зґвалтував, в тому числі неприродним способом, місцеву жительку”, – йдеться у повідомленні.

Новопсковський районний суд визнав “торнадівця” винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 127 (катування), ч. 1 ст. 152 (зґвалтування, в тому числі неприродним способом), ч. 1 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства) та ч. 1 ст. 263 (зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років.

Як відомо, в червні 2015 року військова прокуратура затримала вісьмох членів роти “Торнадо”, які перебували поза місцем її дислокації. Їм інкримінували тяжкі злочини, в тому числі зґвалтування.

Дізнавшись про це, бійці, які перебували на базі “Торнадо” в Привіллі Луганської області, збунтувалися, не дали військовим прокурорам провести слідчі дії та зайняли кругову оборону.

Через кілька днів переговорів їх усе ж вдалося переконати підкоритися наказам.

війна луганщина кримінал

Знак гривні
Знак гривні