Бурштинокопачі збили безпілотники поліції. Й мали броньовик (ФОТО)

Спецпідрозділи Нацполіції затримали групу незаконних видобувачів бурштину у Рівненській області, які збили безпілотники правоохоронців, написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

Це сталося на непрохідних болотах у Рокитнівському районі, старателі чинили опір спецназу, каже міністр. При цьому під час спецоперації вилучили бронемашину МТЛБ (багатоцільовий транспортер (тягач) легкий броньований).

За словами Авакова, кілька днів тому безпілотники "Дніпро-1" в заповіднику виявили незаконний "клондайк видобувачів бурштину". Безпілотники були збиті.

"Два з трьох були збиті. Це не фронт. На зйомках було видно багато озброєних людей, жахлива картина розорення природи заповідника і .. бронетехніка. Ні, це фото із зони АТО .. це сьогоднішні кадри з Рівненської області", - зазначив Аваков і попередив, що місцевих мешканців зараз намагаються організувати "відбити хлопців і броньовики".

Голова МВС заявив, що не допустить "бандитської влади бананових або бурштинових вотчин" і за необхідності до місць заворушень направлять додаткові підрозділи Нацгвардії і поліції.

BBC, фейсбук Авакова

бурштин рівненщина кримінал

Знак гривні
Знак гривні