Дикі росіяни розчавили 38 тонн підступних українських полуниць (ФОТО, СОЦМЕРЕЖІ)

У Краснодарському краї РФ знищили 38 тонн “санкційної” полуниці з України. Про це повідомляє телеканал “Кубань 24” на своїй сторінці в “Фейсбуці”.

Першу партію ягід загальною вагою 19,5 тонн виявили у вантажівці в порту Кавказ, звідки курсують пороми в Керч, що в окупованому Криму.
Того ж дня на посту ДПС селища Ілліч Темрюкського району зупинили автомобіль із 18,5 тонн полуниці з України, - передає Новинарня.

Полуницю визнали санкційною, її вилучили й розчавили бульдозером у Темрюку на полігоні ТПВ (ТБО, твердих побутових відходів).

“"Умом Россию не понять”. У Росії багато людей не можуть дозволити собі купити й кілограм цієї полуниці по 250 руб/кг”, – пишуть користувачі соцмережі.

“А детям отдать? Хотя бы в детдома. Страна, населенная чудовищами”, “Вы что, она же украинская! Еще дети заразятся, “хохлами” станут! :)”, – зазначають дописувачі.

“I agree if they must seize them give them to an orphange or old peoples home :(” – зауважує David Blanch з Австралії.

“Мабуть, краще жерти бліни з лопати, ніж полуницю з України! Але ви тримайтесь, і гарного настрою! Ви там тримайтесь!” – додав один із коментаторів, наслідуючи слова прем’єра РФ Дмитра Медведєва в Криму, що стали мемом.

Нагадаємо, що українські та турецькі санкційні товари в Росії почали знищувати з 1 січня 2016 року.

маразм росія

Знак гривні
Знак гривні