Вінницький гуморист, а віднедавна керівник ДУСі отримав за кошт платників податків квартиру на 190 кв.м. за 10 млн

Державне управління справами півроку тому забезпечило свого керівника квартирою на Печерську. Власниками квартири стали Сергій Борзов з дружиною і дітьми та його батьки. Забезпечена родина чиновника отримала квартиру в 190 кв.м. задарма, з’ясувала Мар’яна Мотрунич в телепрограмі «Наші гроші» (спільний проект громадської організації «ТОМ14» та каналу «24»).

Сергій Борзов - вінницький. У 2014 році потрапив до Державного управління справами на посаду заступника керівника. З кінця літа 2015 р. виконує обов’язки голови ДУС. До цього Борзов заробляв жартами у складі команди КВН «Вінницькі Перці».

Веселий та кмітливий:

За минулий рік Борзов отримав 400 тис грн доходу, його дружина Ірина – майже мільйон. У задекларованій власності родини чиновника – земельна ділянка, будинок та квартира, комерційна нерухомість в Криму, Тойота Рав 4 та Мерседес Віто.

Дружина чиновника Ірина Борзова є головою ГО «Розвиток. Розвиток», володіє мережею кафе «Смачний Їжак» та є співвласницею готелю в Судаку. Батько Ірини Борзової – Наум Баруля – теж відомий гуморист, 10 років очолював компанію «АМіК» Олександра Маслякова.

Тато Сергія Борзова вже майже 20 років займається програмним забезпеченням, а також є у засновниках фірми, яка спеціалізується на технічному обслуговуванні автотранспорту.

Забезпеченість родини не завадила керівнику Державного управління справами отримати від свого ж відомства квартиру у власність.

Підвідомче Державному управлінню справами ДП «Укржитлосервіс» видало Борзову та всій його родині свідоцтво на право власності на квартиру у багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі – $2-2,5 тис за квадрат. В цілому – понад 10 млн грн.

Нову квартиру Борзов пояснив необхідністю перевезти до Києва своїх батьків: «І батьки мої тут, тому що я до першої до другої ночі на роботі. Я фізично не беру участі у вихованні дітей, тому що мене нема. Я вранці йду і ввечері приходжу, тому що знаєте специфіку нашої роботи, принаймні на сьогодення.»

В квартиру вписали не лише голову ДУСі з дружиною, а й додали чотирьох родичів. Це дозволило збільшити площу отриманого житла. Юрист Анатолій Рибак-Сікорський зауважує, що норма розрахунку: 13,65 кв.м. жилої площі на одну людину. Однак навіть для шести осіб квартира у 190 квадратних метрів загальної площі (110 – жилої) це перевищення усіх норм.

Перевищення метражу Сергій Борзов пояснив коротко: «То які квартири були, такі й були. Нових надходжень не було, а от коли будуть, то вони будуть вираховувати, знаєте. Чітко метраж під вас там не пристосують. А якщо 3,5 метра окремі, то що ще робити?». Державне управління справами проігнорувало прохання надати документи і показати розрахунок квадратних метрів для свого керівника.

За місяць після отримання квартири, дружина Борзова зареєструвала у власність BMW 2016 року випуску. Ринкова вартість такої машини – $40-65 тис.

вінниччина корупція

Знак гривні
Знак гривні