Слідом за Францією, Німеччина затримала неадекватних росіян, які побили туристів

У Німеччині затримали російських фанів, які побили іспанських туристів прямо під Кельнським собором.

Шестеро росіян, які за даними ЗМІ поводилися агресивно, були затримані поліцією. Одному вдалось втекти, повідомляє агенція Reuters.

Для одного з іспанських туристів випадкова зустріч із російськими фанатами в Кельні завершилася розбитим носом, двоє інших отримали серйозні тілесні травми. Постраждалі - двоє чоловіків та одна жінка.

За даними німецьких ЗМІ, російські фанати поверталися в Москву з чемпіонату Європи через Німеччину. Росіянам не сподобались політичні листівки лівої ідеології, які поширювали іспанці, уточнює газета Bild.

Раніше повідомлялося, що збірна Росії умовно дискваліфікована і оштрафована на 150 тисяч євро за безлади, які вчинили її фанати у Марселі.

Нагадаємо, протягом перших трьох днів Євро-2016 відбулася низка бійок між вболівальниками кількох країн.

Наймасовішими наразі стали заворушення у Марселі, де внаслідок численних сутичок між вболівальниками Англії та Росії постраждали понад 30 осіб. У сутичках брали участь 150 російських футбольних хуліганів.

Один з англійських вболівальників, який постраждав під час бійки з російськими фанатами, помер.

Троє російських вболівальників, звинувачених в участі у заворушеннях у Марселі 11 липня, були засуджені на термін від 1 до 2 років в’язниці.

маразм німеччина кримінал росія

Знак гривні
Знак гривні