Каналу Симоненка винесено попередження за режим убивць (ВІДЕО)

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення за результатами позапланової перевірки винесла попередження телеканалу “Гамма-консалтинг” за трансляцію інтерв’ю лідера забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка і, як наслідок, порушення закону про декомунізацію. Про це повідомила прес-служба регулятора,- передає Новинарня.

“Національна рада на засіданні 9 червня розглянула матеріали позапланової перевірки телеканалу «Гамма-консалтинг» щодо трансляції ним передач «Опозиційна думка» і «Наголос. Підсумки» за участю Петра Симоненка та оголосила попередження за порушення низки законодавчих норм. Названі передачі транслювалися в ефірі телерадіокомпанії 9 березня, 1 квітня і 9 травня 2016 року, деякі – з повтореннями”, – йдеться в повідомленні.

За даними Нацради, інформація, яка транслювалася в цих телепрограмах, сприяла розпалюванню національної ворожнечі, принижувала честь та гідність українського народу, а також виправдовувала злочинний характер комуністичного тоталітарного режиму.

Зокрема, у висловлюваннях Симоненка на адресу України лунали слова про “правлячий режим вбивць”, “неофашистів” і “збройний переворот”.

При цьому представники телеканалу наполягали на тому, що ці висловлювання були простим оціночним судженням, а тому для більш детального їх аналізу регулятору необхідно було провести спеціальне лінгвістичне та філологічне дослідження.

За фактом трансляції висловлювань, що містять явні ознаки злочину, регулятор ухвалив рішення звернутися до правоохоронних органів.

телебачення симоненко змі

Знак гривні
Знак гривні