Пропаганда РФ лякає мером Севастополя Саакашвілі та іншими жахами неокупованого Криму (ВІДЕО)

"Мер Севастополя Саакашвілі. Черговий поїзд із націоналістами. Карателі жорстоко б'ють усіх російськомовних", - альтернативна історія Криму від російських пропагандистів.

Російський телеканал Russia Today, відомий своїми пропагандистськими і фейковими сюжетами, записав ролик про те, що нібито було б, якби Росія не анексувала Крим.

Ролик присвячений Дню Росії (12 червня) і знятий повністю в дусі каналу, який не раз викривали в брехні.

Головні герої – дід та онук дивляться нібито новини про події в Криму.

“В Сімферополі в результаті пожежі у будівлі Палацу профспілок загинуло понад 40 учасників кримського Антимайдану”, – йдеться в сюжеті.

Дід та онук при цьому дивляться телевізор зі здивованими очима й переживанням.

“До Криму прибув черговий поїзд з українськими націоналістами. Бойовики “Правого сектора” патрулюють вулиці і б’ють будь-кого, хто розмовляє російською”, – продовжує диктор вигаданих новин.

У фантазіях російських телевізійників мером Севастополя став би Михайло Саакашвілі.

“Україна і Грузія почали військову операцію проти Абхазії і Південної Осетії Кримчан відправляють воювати проти Росії, незгодних військові трибунали засуджують до тюремного ув’язнення”, – говорить диктор новин.

Картинка супроводжується уривками виступів прем’єра Арсенія Яценюка, в.о. президента Олександра Турчинова, Михеїла Саакашвілі, в кадрі також присутній Петро Порошенко.

Наприкінці ролика, коли проросійські ополченці взяли під контроль аеропорт Сімферополя, а українські карателі обстрілюють його з “градів”, онук надягає камуфляжну форму з георгіївською стрічкою, бере рушницю, прощається з дідом і йде воювати. Дід в сльозах залишається вдома сам.

Наприкінці з’являється напис: “Ми раді розповідати інші новини”, потім йдуть кадри свята на вулиці Криму з російськими прапорцями. Прямо як на цьому плакаті:

За матеріалами: Новинарня, Цензор

маразм крим росія пропаганда окупація анексія

Знак гривні
Знак гривні