Прикордонників затримали за хабарництво на КПП в зоні АТО

Представники Краматорського прикордонного загону систематично брали хабарі за позачерговий проїзд через контрольний пункт в’їзду-виїзду "Майорськ" із зони АТО.

Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос із посиланням на доповідь прокурора сил АТО, цю злочинну діяльність припинено.

"Вчора о 23:15 Військовою прокуратурою Донецького гарнізону внаслідок оперативної комбінації оперативників УСБ України в Донецькій області, УВВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону припинено схему цинічного і систематичного отримання щоденних "хабарів" військовослужбовцями ВПС "Бахмут" Краматорського прикордонного загону в зоні АТО", – поінформував Матіос.
"Прикордонники, як на конвеєрі, "обілечували" за позачерговий проїзд через КПВВ "Майорськ" людей, які слідують на тимчасово окуповану територію України. Честь свою по 200 грн. продавали, лінію розмежування як станок для "заробляння" грошей зробили", – обурився він.

Матіос повідомив, що "під час документування вчинення злочину, після отримання від підлеглого частини такої неправомірної вигоди у сумі 43 тис. гривень, за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабар), затримано на "гарячому" начальника відділу прикордонної служби "Бахмут" майора М., гроші вилучено".

"Під час проведення невідкладних обшуків за місцем проживання військовослужбовців зі складу зміни прикордонних нарядів вилучено грошові кошти загальною сумою близько 600 тис. грн.", – додав прокурор.
"Документуємо, оформляємо протоколи затримання не менше 5 прикордонників", – повідомив Матіос.

"Як після цих поборів з прапором держави на формі знедолені переселенці і вимушені мігранти мають любити Україну?" - риторично питає Матіос.

Українська правда

донеччина війна корупція

Знак гривні
Знак гривні