Громадське переїхало на новий сайт - на старому домені тільки відео Титанік

На сторінці hromadske.tv зараз можна побачити лише відеотрейлер "Титаніка". Через конфлікт усередині команди (зі Скрипіним) Громадське поки що не може запустити переадресацію на новий сайт - http://hromadske.ua/

сайт повністю новий.

«Ніщо не має відволікати вас від контенту, не будемо пропонувати десяток яскравих банерів. Якщо ви прийшли до нас подивитись репортаж чи прочитати інтерв’ю – ніщо не завадить вам це зробити», – зазначає Андрій Баштовий.

За його словами, контент розміщений таким чином, щоб було зрозуміло, де і що «лежить».

«Новини – там, де їм і місце. В розділ історії потрапили (нізащо не вгадаєте!) історії. Для вашої зручності можна відсортувати саме те, що вам найбільш цікаво – репортажі, інтерв’ю чи розслідування. На кожній сторінці передбачено перегляд або усього, або лише найважливішого», – розповідає Head of Digital «Громадського».

Також він заявив, що головна сторінка «завжди буде змінюватися».

«Головна ідея головної сторінки – показувати головне. Саме тому вона завжди буде змінюватись. Жорсткої структури головна сторінка не має і не мусить мати», – сказав він.

Водночас Андрій Баштовий пообіцяв зміни на новій платформі.

«Що далі? Далі будуть зміни. Зміни відбуватимуться постійно. Жодна платформа не може бути досконалою, жодна платформа не може бути сучасною (насправді, застарілими платформи стають у той самий момент, коли ідею зафіксовано на матеріальному носії). Як тільки налаштуємо і перевіримо роботу бази – завантажимо наступний пакет функцій та розділів (все вже розроблене і чекає свого часу)», – зазначив Баштовий.

Разом з тим, як повідомила на власній сторінці Facebook ведуча "Громадського" Юлія Банкова, один із співзасновників проекту Роман Скрипін, який пішов з "Громадського" на початку року, відімкнув попередній домен, яким користувалося медіа.

"От Рома (Роман Скрипін, - ДМ) взяв і відімкнув домен. Свій особистий домен. Але у Громадського є інший. Тепер по-справжньому "усіхній", - заявила вона.

Нагадаємо, 19 січня наглядова рада ГО «Громадське телебачення» заявила про привласнення одним з членів організації та її колишнім очільником Романом Скрипіним доменного імені hromadske.tv, а також коштів від пожертв, що надходили на рахунок PayPal, та коштів від монетизації контенту «Громадського» на YouTube. Ішлося про суму 150 тис. євро та 38 тис. доларів.

конфлікнт скандал змі скрипін

Знак гривні
Знак гривні