До дня пам'яті про Другу світову: як зробити мак пам'яті, де скачати файли (ФОТО, ВІДЕО)

Український інститут національної пам’яті в спеціальному повідомленні для ЗМІ нагадав, що вже три роки поспіль Україна вшановує полеглих у Другій світовій війні під європейським та традиційним українським символом – квіткою маку. Національні заходи проходять під гаслом “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.

У зв’язку з цим УІНП попросив засоби масової інформації в День пам’яті і День перемоги 8 й 9 травня додати до логотипів символічний червоний мак, зробити відзначення 71-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі темою дня, розмістити пропоновані інформаційні ролики тощо.

І для ЗМІ, і для користувачів соцмереж та всіх громадян Інститут національної пам’яті розповів, де можна скачати відповідні фото- й відеоматеріали, зображення і заставки та як самотужки зробити мак пам’яті.

Як самому зробити значок “Мак пам’яті”

Інформаційні матеріали (відео, плакати, білборди, заставки для “Фейсбуку” українською, кримськотатарською, англійською мовами) можна тут

Використання радянських прапорів заборонено законом - водночас, ветерани Другої світової війни можуть вільно носити державні нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки, якими були нагороджені до 1991 року та протягом 1991-2015 років у зв’язку з річницями подій періоду Другої світової війни. Про це ідеться в пункті 7 частини третьої статті 4 Закону.

За матеріалами: Новинарня

пам'ять історія

Знак гривні
Знак гривні