В Коломиї будують німецький завод комплектуючих для авто. Це найбільша інвестиція в історії Прикарпаття

Німецька компанія "Leoni" побудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия), що стане найбільшою інвестицією за всю історію області. Leoni - потужний німецький виробник комплектуючих для автомобільної промисловості.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

"8150 нових робочих місць. Цим неможливо не поділитися. Друзі, німецька компанія "Leoni" збудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия). Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області (а конкурували за проект із Львівською)", - написав він.

За його словами, в 2017 буде споруджено новий завод (інвестиції в 1-й етап - 15 млн євро), вже через рік буде набрано 800 працівників і до 2021, згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме 8150 чоловік.

Будівництво німецького заводу “Леоні” в Коломиї планують завершити у липні 2017 року.

Головними напрямами холдингу «Leoni AG» є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, дротів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Caterpillar.

Джерела: Дзеркало Коломиї, ЕП

прикарпаття бізнес

Знак гривні
Знак гривні