Як і передбачалося вчора - Шокін звільнив Саквалерідзе

Генпрокурор Віктор Шокін у день голосування в Раді за його відставку звільнив свого заступника, з яким конфліктував через "діамантових прокурорів", Давида Сакварелідзе. Відповідний наказ оприлюднено на сайті ГПУ.

Вчора вже була інформація, що це може статися

"До Генеральної прокуратури впродовж останнього часу неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8, 15 Закону України "Про прокуратуру" встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генпрокурора – прокурора Одеської області, яку обіймає Сакварелідзе", - сказано в повідомленні, яке цитує УП

Запит підписав, наприклад, Ківалов

"Також обґрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді міста Києва за позовом народного депутата України", - додали в повідомленні ГПУ.

У ГПУ не вказали, що схожий позов до суду подав також один з "діамантових прокурорів" Корнієць. Саме його справа і стала причиною конфлікту в ГПУ між старою і молодою командою.

Згідно з повідомленням, Шокін "привів у відповідність до вимог Закону "Про прокуратуру" структуру та штатний розпис органів прокуратури" і ліквідував посаду заступника Генпрокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Крім того, своїм наказом від 29 березня поточного року Шокін притягнув до дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе "за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури".

Виконання обов’язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Жученка.

саквалерідзе шокін

Знак гривні
Знак гривні