Маразм: корупціонери воюють із Центром протидії корупції - суд дозволив вилучити документи

Печерський суд Києва надав слідчим Генпрокуратури доступ із правом вилучення речей і документів Центру протидії корупції, а також документів, які становлять банківську таємницю.

Відповідні ухвали, видані судом в один день - 22 березня, з’явилася в Єдиному реєстрі судових рішень, - пише УП

Таким чином, слідчі ГПУ матимуть доступ до речей і документів Центру протидії корупції, копій договорів про відкриття та обслуговування банківських рахунків, довіреностей, карток із зразками підпису посадових осіб організації, печаток, договорів на встановлення системи "Клієнт-Банк", виписок з номерами телефонів, ІР-адрес, з яких проходило з'єднання системи "Клієнт-Банк" та датами проведення вказаних з'єднань.

Також слідчі можуть отримати інформацію про рух грошей на рахунках ЦПК, бухгалтерських документів, документів підрядників громадської організації, виписок, та ін. з початку 2014 року.

До суду із відповідними клопотаннями звернувся старший слідчий в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних проваджень у сфері власності Генпрокуратури Машика.

В рамках досудового розслідування слідчі ГПУ шукають гроші уряду США, які виділялися на реформу кримінальної юстиції і, на думку ГПУ, мали б надходити безпосередньо на рахунки правоохоронного органу.

Центр протидії корупції називає таке кримінальне провадження приводом втрутитися та заблокувати роботу громадської організації, заарештувати її рахунки та почати кримінальне переслідування її співробітників, які публічно критикують роботу керівництва Генпрокуратури України.

"Це можна розцінювати виключно як тиск на організацію. На місце Генерального прокурора готують одного з замів Шокіна - Столярчука чи Севрука, роботу яких жорстко критикує Центр", - заявив Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокурор ГПУ Варченко.

Ухвали видані слідчим суддею Печерського райсуду Києва Цокол за участі секретаря Сторожук.

Коментар Шабуніна

"Той невдобний момент, коли в реєстрі знаходиш ухвалу про вилучення всіх фіндокументів твоєї організації. Чого ж не всі ухвали виклали, клоуни з Prosecutor General's Office of Ukraine? А де про негласні слідчі дії, ідіоти?

Щоб ГПУшники не позорили Україну виємкою документів в посольстві США, публікую додаток до нашого контракту з проектом IDLO, в рамках якого від посольства США ми отримали $189 тис на моніторинг кандидатів та навчання детективів Антикорупційного Бюро та Спец.антикор прокуратури.

Ми детективів навчали з Держфінмоном, суддями, Держфінінспекцію, прокурорами і т.д. Так що разом з нами сядуть усі smile emoticon.
Прокуратурою моєї країни керують просто епічні ідіоти.

маразм прокуратура корупція

Знак гривні
Знак гривні