МЗС нагадує претендентам на премію Дарвіна: в Сирію не їхати. Посольство евакуюють

Міністерство закордонних справ опублікувало рекомендації, згідно з якими українцям слід залишити територію Сирії й утриматися від поїздок територію цієї держави. Про це йдеться в повідомленні МЗС, - передає УП

"У зв'язку зі збройним конфліктом та високим рівнем терористичних загроз у Сирійській Арабській Республіці, МЗС України в черговий раз наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Сирії до стабілізації ситуації з безпекою, а тим, хто все ще знаходиться в цій країні, - негайно покинути її територію ", - йдеться в повідомленні.

Контакти для громадян

У МЗС попереджають, що недотримання цих рекомендацій загрожує особистій безпеці громадян, "що пов'язано з нездатністю сирійських органів влади контролювати ситуацію з безпекою на всій території країни".

У повідомленні також зазначається, що можливості консульського реагування щодо захисту громадян України на території Сирії стають все більш обмеженими.

Згідно з наданою МЗС інформацією, в разі необхідності отримання відповідної допомоги громадянам України слід звертатися до Посольства України в Сирії за телефонами: (+963) 932 844 000; Посольства України в Лівані за телефонами: +961 592 19 75 та +961 592 19 72, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС +38 044 238 16 57.

Евакуація посольства

Як було повідомлено раніше, МЗС тимчасово евакуює із Сирії до Лівану українське посольство.

Про це йдеться на сторінці посольства в Facebook.

"У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Сирії Міністерством Закордонних Справ України прийнято рішення про тимчасове, з 1 березня 2016 року, переміщення персоналу ПУ в Сирії до Лівану", - йдеться у повідомленні.

При цьому співробітники посольства продовжуватимуть виконання своїх функцій.

Контактні номери телефону і факсу, а також адреса електронної пошти Посольства залишаються незмінними.

війна сирія

Знак гривні
Знак гривні