Журнал за підтримки НАН випустив статтю про Порошенка-Вальцмана та контроль сіоністів (ФОТО)

"У сучасної влади головна мета - не духовне відродження, не поліпшення життя людей, а збагачення, про що свідчать, зокрема, зростання статків Порошенка (Вальцмана) до близько 3 млрд доларів, збільшення мережі магазинів Рошен і т.д. Недарма відомий політик Г. Корбан на УТ сказав, що П. Порошенко (Вальцман) - це барига, який торгує своєю країною. Бо в Україні влада під контролем сіоністів."

Нет, я не ***нулся, - пише Іван Оберемко, - это просто цитаты из научно-методического журнала для Учителей "История в школе" за сентябрь-октябрь 2015, изданного при участии Института Истории Украины Национальной Академии Наук Украины, Института педагогики АПН Украины, Киевского национального университета им. Тараса Шевченко, Киевского городского педагогического университета имени Б.Д. Гринченко и других. Издатель - Национальный педагогический университет имени Драгоманова. Как можно не верить столь авторитетному источнику, изданному на деньги национального университета, который финансируется из государственного бюджета?

Автор - "доктор наук, академик, профессор, заслуженный, все как мы любим, чем больше званий, тем больше говна в голове."

Міністр Сергій Квіт уже написав: "Якщо це повідомлення відповідає дійсності, ми належно відреагуємо."

Внизу сторінки:

Нагорі сторінки:

Відповідальні:

ZOG:

Автор:

освіта маразм гумор

Знак гривні
Знак гривні