Росія знову використовує в Сирії заборонені касетні бомби (ФОТО)

ПВ Сирії під час останніх військових операцій проти опозиції, які проводять армія Асада та Росія, масово застосовувалися заборонені касетні боєприпаси, йдеться у звіті правозахисної організації Human Rights Watch.

За інформацією організації, від 14 ударів із застосуванням касетних бомб у п'яти сирійських провінціях 26 січня, загинуло щонайменше 37 мирних жителів, у тому числі, шість жінок і дев'ять дітей, і десятки поранені, - пише Громадське.

У звіті підкреслюється, що нова хвиля активного застосування касетних боєприпасів розпочалася після активізації військових Росії та армії Асада у встановленні контролю над ключовими стратегічними території в провінціях Алеппо, Дамаску, Ідлібі, Хомс і Хамі.

Останній наступ у районі Алеппо змусив до втечі з країни щонайменше 20 000 людей.

Також повідомляється про зафіксованих 7 випадків застосування касетних боєприпасів в ті дні, коли в Женеві відбувалися переговори між представниками опозиції та уряду Асада.

Організація з посиланням на дані місцевих мешканців також повідомляє про численні випадки застосування касетних боєприпасів і в інших регіонах Сирії, які контролює опозиція.

Раніше стало відомо, що в Сирії застосовувалися касетні бомби російського виробництва.

путін тероризм росія сирія війна

Знак гривні
Знак гривні