Бойовики ДНР у Ясинуватій розігнали мітинг проти Павла Губарєва

В окупованому місті Ясинувата бойовики розігнали акцію протесту проти Павла Губарєва, якого раніше було призначено так званим головою адміністрації. Про це повідомляють «Новости Донбасса».

Як пише видання, з посиланням на повідомлення місцевих жителів у соціальній мережі, мітинг проходив біля будівлі міськвиконкому, - пише Громадське

При цьому жителі міста наполягають на тому, щоб містом керував колишній глава окупаційної адміністрації Юрій Яненко.

Губарєв приїхав до Ясинуватої і хотів почати працювати, але натовп зустрів його вельми неприязно. Губарєву довелося покинути площу перед виконкомом.

Нагадаємо, що Губерєва назначив так званим головою адміністрації Ясинуватої лідер самопроголошеної «ДНР» Александр Захарченко.

За участю Губарєва мітингувальники кілька разів захоплювали будівлю обладміністрації Донецьку 2014 році. 6 березня 2014 Губарєв був затриманий українськими спецслужбами і заарештований.

У травні 2014 Губарєва в числі інших заарештованих обміняли на трьох офіцерів «Альфи», а в червні 2014 оголосили в розшук на території України. Незабаром після звільнення з-під арешту він оголосив про створення партії «Новоросія» й очолив її.

губарєв донеччина сепаратизм

Знак гривні
Знак гривні