Google запустив 3D тур Букінгемом (ВІДЕО)

Компанія Google розширила свою програму інтерактивних експедицій світом і представила для користувачів онлайн-тур по Букінгемському палацу. Панорамне відео оснащене технологією 3D, завдяки чому його можна крутити і розглядати деталі залу резиденції британської королеви.

Подивитись відео можна на YouTube зі смартфонів або настільних ПК, - передає Громадське

Завдяки панорамній зйомці та динаміці, у користувачів є унікальна можливість оглядати величні зали в бажаному напрямку. Крім того, інтернет-мандрівників супроводжує віртуальний гід.

Проект Гугл по всіх виставках

Букінгемський палац вважають головною резиденцією королеви Великобританії Єлизавети II. Будівля відкрита для туристів в серпні та вересні, коли королева відправляється на канікули в інші резиденції. Цього року його можна буде відвідати з 30 липня по 25 вересня. Вартість вхідного квитка для дорослих становить £ 20,5.

Раніше Google відкрив онлайн-доступ до 17 найбільших музеїв світу. Жанр підхопили й інші організації. Наприклад, власний 3D-тур опублікував парк розваг Dismaland, придуманий художником Бенксі.

В той же час, український офіс Google запустив проект «Відчуй Одесу», де кожен зможе прогулятися невідомими двориками та насолодитися місцевим колоритом.

інтернет культура технології гугл

Знак гривні
Знак гривні