Знайдено, де живе Янукович у Ростові (ВІДЕО)

Місцеві жителі називають українського втікача "довбаним сусідом". Придбати тутешнє житло можна за 60 млн російських рублів. Це майже мільйон євро.

Будинок екс-президента України Віктора Януковича в Ростові-на-Дону розташований в закритому котеджному містечку і перебуває під державною охороною. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Про місце розташування будинку розповіли в оточенні самого Янковича. Котеджне містечко з семи будинків розташоване за великим парканом і межує з юридичним інститутом російського МВС, який у народі називають просто "школа поліції".

Територія містечка ретельно охороняється. Вартість будинків тут близько мільйона євро.

Один із жителів котеджного містечка підтвердив у телефонній розмові, що в одному з будинків живе колишній український президент.

Однак уточнити, де саме оселився Янукович, він не зміг.

У той же час, на офіційних картах будинок, адресу якого вказав Янукович у листі до ГПУ, відсутній.

Сусідами Януковича є полковник ФСБ, заможні бізнесмени, радник губернатора і мер одного з російських міст.

При цьому в сюжеті йдеться, що Янукович навряд чи постійно мешкає у котеджному містечку. Можливо, він зупиняється там, коли приїжджає до Ростова. Раніше екс-президент прилітав туди на прес-конференцію.

Тим часом вирішується доля української власності колишнього можновладця. Так, днями стало відомо, що недобудований палац Януковича на мисі Айя в анексованому Криму буде переданий управлінню справами президента РФ. Спочатку планувалося, що палац дістанеться Севастополю. Там хотіли облаштувати санаторій або пансіонат.

За матеріалами УП й ТСН

янукович корупція росія

Знак гривні
Знак гривні