Бойовики, можливо, захопили ще два селища - Аваков вимагає скликати РНБО

До цієї ночі стало зрозуміло, що бойовики захопили не тільки селище Комінтерново, - але й Заіченково і Водяне, що знаходяться у сірій зоні.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у facebook, - передає УП.

"До ночі стало ясно, що це не епізод .. Спочатку здали Комінтерново, потім Заіченково і Водяне? А що далі? У день по українському селу? Мінський процес кажете? Генштабу видніше?... Необхідно терміново виробляти реакцію! Необхідно скликати РНБО", - написав він.

Як повідомлялось, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що із селами Водяне і Заїченкове Комінтернівської сільради Донецької області немає зв'язку і невідомо, чи зайшли в них незаконні збройні формування.

Нагадаємо, у вівторок керівник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа повідомив, що група бойовиків т.зв. "ДНР" з бронетехнікою зайняла Комінтернове, яке в зоні антитерористичної операції входить у "сіру зону".

23 грудня ввечері у прес-центрі штабу АТО зазначили, що інформація про захоплення бойовиками населеного пункту Водяне, яке розташоване неподалік Комінтернового, наразі не має підтвердження.

донеччина тероризм

Знак гривні
Знак гривні