Бойовики зайняли нове село, влада України хоче вирішити інцидент дипломатичним шляхом

У вівторок вранці бойовики на бронемашинах в'їхали на територію селища Комінтернове на Донеччині.

Про це повідомив заступник керівника прес-центру Генштабу Влад Волошин.

"Сьогодні вранці бойовики на кількох бронемашинах та автомобілях заїхали на територію Комінтернове. Вони перебувають там, проводять перевірку документів місцевих жителів. Люди ховаються у погребах", - зазначив Волошин.

Він не виключає, що таким чином бойовики намагаються влаштувати провокацію.

"Схоже, що вони намагаються спровокувати сили АТО в день, коли у Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи", - сказав він.

Як повідомив Інтерфакс-Україна керівник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа, про цей випадок вже поінформовано спостерігачів ОБСЄ.

"Група бойовиків зайшла в Комінтернове. Вони зайняли позиції. Ми поінформували СММ ОБСЄ і Спільний центр з контролю та координації. Ми налаштовані вирішити цей інцидент дипломатичним шляхом", - заявив Мазепа.

У свою чергу російська агенція "Интерфакс" з посиланням на представника так званого "міноборони ДНР" заперечує цю інформацію. За його словами, бойовики не ведуть жодних наступальних дій і виконують Мінські домовленості.

Комінтернове розташовано на відстані всього 10 кілометрів від найближчої житлової забудови Маріуполя - мікрорайону Східний, який був обстріляний з численними жертвами 24 січня цього року, нагадує УНІАН.

Після цього в результаті наступу українських сил Комінтерново було звільнено, але фактично згодом воно опинилося у "сірій зоні", непідконтрольній повністю жодній зі сторін.

На початку грудня українські війська увійшли у Павлопіль, котрий теж був у сірій зоні.

донеччина скандал сепаратизм

Знак гривні
Знак гривні