95-річний дід із Донбаса читає власний вірш про Голодомор (ВІДЕО)

Олександр Іванович Омельяненко з Алчевську повертався додому потягом після операції. Каже, рід міцний, один помер на 80 році, всі сказали, що рано. Людина з великим почуттям гумору: син питає, чи батько не боїться лягати на операцію? Він: а чого боятися, радіти треба.

Пише вірші і залюбки їх читає. Каже, просять написати вірші на день народження, а я не можу, пишу тільки за натхненням. Сидиш, картоплю перебираєш, і вірші самі з'являються.

Пройшов війну, відступ 41 року, Бої в Криму, Новоросійську, полон та втечу. Про це розповідає буденно, але слухати його неймовірно цікаво. Випросив у нього вірш, який він написав про Голодомор у 1993 році.

Відео з попутником, яке зняв у поїзді Ігор Семиволос:

Мені щастить на попутників у потязі до Сєвєродонецька. Цього разу моїм попутником був 95 річний чоловік Олександр Іванович Омельяненко з Алчевську, який повертався додому після операції. Питаю його, у вас у родині всі довгожителі? - так, каже, рід міцний, один помер на 80 році, всі сказали, що рано. Людина з великим почуттям гумору: син питає, чи батько не боїться лягати на операцію? Він: а чого боятися, радіти треба) Пише вірші і залюбки їх читає. Каже, просять написати вірші на день народження, а я не можу, тільки натхнення. Сидиш, картоплю перебираєш, і вірші самі з'являються. Часто гострі з присвятою. Адресати сердилися, але визнають - ну взув ти віршем. Пройшов війну, відступ 41 року, Бої в Криму, Новоросійську, полон та втечу. Про це розповідає буденно, але слухати його неймовірно цікаво. Випросив у нього вірш, який він написав про Голодомор у 1993 році.

Posted by Igor Semyvolos on Thursday, November 26, 2015

донбас луганщина історія

Знак гривні
Знак гривні