Каську натякають знятися з антикорупційного конкурсу через конфлікт із Шокіним (ВІДЕО)

Один із членів конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора від БПП Володимир Горбач запропонував кандидату Віталію Каську знятися з конкурсу через конфлікт із генпрокурором Віктором Шокіним.
Про це йдеться у повідомленні "Центру протидії корупції".

"…навряд чи генеральний прокурор підтримає вашу кандидатуру, якщо у нього буде інший якийсь вибір. Тобто, якщо наша комісія підтримає вашу кандидатуру, ми теж всі прекрасно будемо розуміти, що вона не буде підтримана генеральним прокурором. Для мене це може означати, що ми таким чином штучно звужуємо вибір йому. Ми разом з вами", – сказав Горбач.

Починаючи з 3:12:45:

На його думку, Касько має знятися з конкурсу для "того, щоб дати шанс іншим людям" – кандидатам, у яких "є єдина перевага – відсутність конфлікту з керівництвом генеральної прокуратури".

"Чи не вважаєте ви за можливе для себе взяти самовідвід і пропустити на затвердження інші кандидатури?" – запитав Горбач.

У відповідь Касько сказав, що "якби комісія підтримала того, хто знаходиться в конфлікті з генеральним прокурором, тим самим вона б продемонструвала власну громадянську позицію – на якій стороні вона стоїть: на стороні європейської прокуратури чи на стороні прокуратури зовсім іншого зразка".

Як відомо, Горбач був делегований у конкурсну комісію Верховною Радою за квотою фракції Блок Петра Порошенка. Він є політичним аналітиком Інституту Євро-Атлантичної співпраці.

корупція реформи говда касько прокуратура

Знак гривні
Знак гривні