Люди Януковича та Клименка прекрасно почуваються - в елітних маєтках під Києвом (ФОТО, ВІДЕО)

Податківці, які займали високі посади за часів Януковича та нещодавно залишили службу, оселилися у маєтках від Києвом.
Про це йдеться у сюжеті Мар’яни Мотрунич у телепрограмі "Наші гроші", - пише УП

За даними журналіста, колишній заступник начальника податкової міліції Міндоходів Анатолій Яковинець має 7 соток землі та будинок у 500 кв. м на вул. Авіаторів у Петропавлійській Борщагівці. Вони дісталися Яковинцю у подарунок у 2010 році. Декларацію за жоден рік він не оприлюднив.

Неподалік – на вул. Закарпатській, добудовує маєток ще один екс-податківець Сергій Солодченко. Він кілька місяців очолював слідче управління фінансових розслідувань Міндоходів Луганської області.
У липні минулого року після окупації Луганську російськими терористами став першим заступником начальника головного слідчого управління ДФС України

У червні 2014, якраз до призначення в Київ, Солодченко отримав у подарунок дві земельні ділянки загальною площею 16 соток та будинок на 386 кв. м.
У декларації за минулий рік ця нерухомість зазначена, як і ще 2 земельні ділянки та садовий будинок.
Загальний дохід Солодченка за 2014 рік склав 1 мільйон 700 тисяч гривень, з яких 1,5 мільйона – подарунки, призи та виграші.
Власником будинку на 824 кв. м у селі Романків під Києвом є Ілля Романенко – син Геннадія Романенка, який з травня 2015 року працює радником голови ДФС Романа Насірова, а раніше очолював Київську регіональну митницю.

Геннадій Романенко є кумом колишнього голови митниці та екс-віце-спікера Ігоря Калєтніка.

Будинок та земельна ділянка площею 0,24 га дісталось сину Іллі Романенку у подарунок під новий 2015 рік. За високим парканом ховається будинок, тераса і багатофункціональний спортмайданчик. За територією спостерігають відеокамери.
За які кошти Романенко-старший зробив такий подарунок сину – невідомо, бо за роки роботи у податковій, він жодної декларації про доходи не опублікував.
Неподалік маєтку Романенків осів генерал-майор податкової міліції Юрій Атаманюк. Кар’єру він почав з оперуповноваженого і дістався посади першого заступника начальника податкової міліції МВС України.

У селі Романків збудував маєток на 586 кв. м у закритому котеджному містечку "Сонячна долина". Дійти до маєтку неможливо – усюди охорона. Декларації за роки роботи він також жодного разу не оприлюднював.

скандал корупція київщина клименко янукович насіров

Знак гривні
Знак гривні