Імейли до влади мають таку ж юридичну силу, як листи: Вам зобов’язані відповісти (ЛІНК)

Електронні звернення громадян відтепер мають такий же статус, як і паперові, - пише Тарас Шамайда.

Громадяни можуть економити папір, час і гроші і звертатися до влади e-мейлом, маючи право на гарантовану відповідь.

ПИСАТИ МОЖНА ТУТ

Зокрема, на сайті ВР з’явився сервіс електронних звернень.

Як повідомляє прес-служба парламенту, сервіс "Електронні петиції" стартував у рамках реалізації пріоритетних заходів щодо створення у Верховній Раді електронного парламенту для забезпечення відкритості та прозорості його діяльності. Відтепер громадяни України відповідно до Закону України "Про звернення громадян" зможуть звертатися до парламенту з електронними петиціями. Користувачі веб-порталу Верховної Ради можуть переглянути і підписати петиції, збір підписів за які ведеться, переглянути петиції, які вже знаходяться на розгляді в парламенті або створити нову петицію.

Обов'язковою умовою для користувачів, охочих скористатися новим сервісом - авторизація, для якої необхідно заповнити відповідну форму.

Згідно з розпорядженням голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана технічним адміністратором системи "Електронні петиції" є управління комп'ютеризованих систем апарату Верховної Ради України, а відділ з питань звернень громадян апарату парламенту буде здійснювати перевірку, реєстрацію і супровід петицій.

Із сервісом можна ознайомитися за цим посиланням

верховна рада технології реформи інтернет уряд

Знак гривні
Знак гривні