Тимчук почав наїжджати на МО та волонтерів

Нардеп Дмитро Тимчук - один з тих, хто останнім часом почав "наїжджати" на волонтерів. Нещодавно ми писали про це, зокрема, у матеріалі:


Правоохоронці наїжджають на волонтерів. Війна закінчилася, тепер вони не потрібні?

Нещодавно Тимчук також заявив, що, мовляв, нову зимову форму для військових почнуть шити не раніше кінця зими.

"У мене питання: а чим займалися розробники протягом року, щоб у січні тільки представити ТУ? І навіщо Рада виділяє на ЗСУ додаткові мільярди (як це було навесні), думаючи, що заздалегідь забезпечить всі потреби армії до зими, а тут виявляється, що в Міноборони почнуть піклуватися про готовність до цієї самої зими тільки в її розпал? Де ж логіка? Або хлопцям на передовій варто очікувати наказу керівництва Міноборони про те, що зима почнеться в кінці лютого, і тоді вже морози раніше точно не стукнуть?" – обурюється Тимчук.

У відповідь той самий керівник групи, що розробляє спорядження, на якого "наїжджає" Тимчук, Костянтин Лісник відповідає (ненормативну лексику й образи прибрано):

Факт в том, что данная зимняя форма в войсках (замечу - и в НГУ тоже, только оливкового цвета) массово используется с прошлой осени, как минимум. Тогда ни я, ни другие члены нашей рабочей группы под МО даже не стояли (наша группа создана в феврале 2015 года ).

А этот комплект разрабатывал, утверждал, заказывал ГШ. Разработка шла с 2012 года, а в войска этот зимний комплект массово пошел в 2013 - 2014 годах.

Мы (рабочая группа МО) разрабатываем новый современный зимний комплект, но закончить ТУ не успели, так как это многослойная одежда и это большой пласт работы. Первые прототипы были показаны СМИ и общественности еще летом.

Надеемся закончить ТУ по новой зимней форме к новому году.
Очень сожалеем, что не успели ввести новый зимний комплект из современных высококачественных материалов в этом году.

Но это не простая задача, требующая много сил и времени.

На фото прототип нового зимнего комплекта, который разрабатывали мы в 2015 году и который физически не успели довести, но уверены, что мы свою работу закончим и он пойдет в войска в 2016 году.

армія скандал тимчук

Знак гривні
Знак гривні