Соцмережі гудуть: російська пропаганда заявила, що Яценюк був терористом у Чечні (ФОТО)

Соцмережі жартують з приводу заяви Слідчого комітету РФ про те, що Яценюк начебто в минулому був терористом і воював у Чечні.

Глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив, що прем'єр України Арсеній Яценюк воював у Чечні проти Росії.

Про це він сказав в інтерв'ю "Російській газеті", передає Еспресо.TV.

За його словами, у російських слідчих у зв'язку з війною в Чечні 1994-1995 років є питання до українців Дмитра Корчинського, Ігоря Мазура, Валерія Бобровича з УНА-УНСО, лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, лідера "Свободи" Олега Тягнибока і його брата Андрія.

"Слідством також встановлено, що в ці ж роки разом з ними в складі карального загону "Арго", а потім "Вікінг", яким керував Олександр Музичко, проти російських військовослужбовців ЗС воював Арсеній Яценюк", - заявив Бастрикін.

"За даними слідства, Яценюк брав участь, як мінімум, у двох збройних сутичках, що відбувалися 31 грудня 1994 року на площі Мінутка в місті Грозний і в лютому 1995 року в районі міської лікарні № 9 міста Грозний, а також у тортурах і розстрілах полонених", - додав він.

Крім того, Бастрикін запевняє, що Яценюк у грудні 1995 року був нагороджений вищою нагородою Джохара Дудаєва "Честь нації".

"На початку 1995 року Арсеній Яценюк у складі групи журналістів через Грузію повернувся в Україну. У подальшому він неодноразово був помічений на з'їздах та інших заходах УНА-УНСО в Києві", - заявив Бастрикін.

Згідно з офіційною біографією Арсенія Яценюка, у 1995 році він ще навчався на юридичному факультеті Чернівецького університету.

У соцмережах згадують знаменитий анекдот із Монті Пайтона:

Або згадують "невипадкові" бігборди кількарічної давнини:

Прозвали прем'єра Арслан Яценюкаєв і жартують, що "тільки Путін терпила, ніде не воював".

маразм росія пропаганда яценюк краса

Знак гривні
Знак гривні