Йовбак, якого засікли в Мукачевому в треніках: Я не тітушка (ВІДЕО)

Йовбак, людина в треніках і з рушницею поряд з міліцією, який уже став мемом на кшталт свідка з Фрязіно, відмовляється від порівняння себе з тітушкою.

Чоловік каже, що прийшов, бо його викликали правоохоронці. З собою приніс посвідчення про право на зброю та посвідчення члена національної спілки журналістів, а ще жилет з написом «громадський помічник» та міліцейський жетон.

Йовбак каже, що дійсно працює на громадських засадах помічником інспектора і допомагає на різних масових заходах. Чим заробляє на життя – чоловік говорити відмовився.

Про те, як опинився на місці стрілянини в суботу, Микола Йовбак розповідає, що повертався з рибалки, як почув, що стріляють, виявилось, що неподалік місця стрілянини його рідний брат.

Тоді пан Микола взяв свою мисливську рушницю і поїхав. Каже, що на трасі, де і відбувся інцидент, він пробув 10-15 хвилин, доки не побачив брата. Запевняє, що зі зброї не стріляв. Чому так довго не навідувався до міліції – каже, що хвилювався.

На запитання про його зв'язок з одним із учасників конфлікту депутатом Михайлом Ланьом чоловік каже, що з Ланьом знайомий, як і всі, бо всі у місті всіх знають, але не більше.

Нагадаємо, Микола Йовбак – мешканець Мукачевого - став відомим після суботніх подій, де на виїзді з міста сталась перестрілка між представниками «Правого сектора», міліції і невідомих.

На оперативному відео з місця події Йовбак стоїть у спортивному костюмі та камуфляжній куртці і з рушницею в руках. Місцеві ЗМІ Закарпаття писали, що Йовбак один із людей нардепа Ланьо.

Йовбак уже встиг стати мемом.

краса закарпаття гумор

Знак гривні
Знак гривні