Порошенко про Мукачеве: Нечисть повистрибувала, бо закручуємо гайки (ВІДЕО)

Президент Петро Порошенко вважає, що основою конфлікту в Мукачевому є перерозподіл потоків контрабанди.

Про це він заявив під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки й оборони, на якому обговорювалася ситуація у зоні проведення антитерористичної операції, а також ситуація, що склалася у зв’язку з бандитськими діями у Мукачевому, - повідомляє Інсайдер.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко доповів про складну обстановку, що склалася у зоні АТО, де фіксуються нарощування та перегрупування сил противника на потенційно небезпечних напрямках.

Глава держави зазначив, що зростання напруги на лінії зіткнення на Донбасі дивним чином синхронізувалось зі спробою дестабілізувати ситуацію у глибокому тилу, за тисячу кілометрів від фронту, де з’явилися люди з важким озброєнням.

Президент наголосив на тому, що під час війни намагання дестабілізувати ситуацію є потужним ударом по обороні країни, обороноздатності держави, і влада цього не допустить.

"Це дискредитація справжніх патріотів України. Жодна політична сила не повинна і не буде мати жодних озброєних осередків. Жодна політична організація не має права обзаводитися банальними кримінальними угрупуваннями", – заявив президент.

Порошенко підкреслив, що МВС, СБУ та інші правоохоронні органи мають виконати свій обов’язок та роззброїти всі незаконні збройні формування.

Він наголосив, що події у Мукачевому продемонстрували низку назрілих проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

"Мусимо розплутати клубок застарілих проблем, які потребують негайного вирішення. Я про клановість, контрабанду, корупцію тощо. Картина того, що зараз там відбувається, не чорно-біла. Вона просто вражаюче чорна", - підкреслив президент.

Порошенко наголосив, що сутністю конфлікту в Мукачевому є перерозподіл потоків контрабанди. Глава держави заявив, що вимагає рішучих дій від правоохоронних органів у боротьбі з контрабандою.

"Має бути жорстке і принципове розслідування щодо всіх, хто до цього причетний. Обшуки, затримання і пряма кримінальна відповідальність. Не допоможуть ні депутатські мандати, ні зв’язки у владі", - підкреслив він.

Президент дав доручення зробити кадрові висновки в регіоні за результатами розслідування.

"Контрабанда не є суто закарпатською проблемою. Тільки ми почали затискати гайки – одразу вся ця нечисть повистрибувала. Контрабандисти Закарпаття кинули виклик усій Україні. Я хочу заявити – ми цей виклик приймаємо", - підсумував Порошенко.

ГПУ допитує Ланьо

Генеральна прокуратура України проводить допит народного депутата фракції "Воля народу" Михайла Ланьо щодо подій у Мукачевому (Закарпатська обл.). Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у своєму Twitter.

"Мукачеве. ГПУ веде допит депутата Ланьо. Наступний - Балога", - написав Аваков.

Знак гривні
Знак гривні