Люди скаржаться на побори, а ніхто не покараний. Саакашвілі розпустив два підрозділи ОДА (ВІДЕО)

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заслухав увечері у п'ятницю 3 липня звіти керівників відділу внутрішнього аудиту та Управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції - і вирішив розпустити обидва підрозділи, зважаючи на неефективність.

"У доповідях відсутні факти виявлених порушень. Наприклад, у роботі Департаменту екології та природних ресурсів розкриті лише незначні порушення. А між тим інвестори, з якими я недавно говорив, скаржаться на екологічний департамент. Мова йде про 880 мільйонів доларів інвестицій в Одесу. ...Їм не дають дозволу й абсолютно прозоро натякають на хабар. І дозвіл не видається без будь-яких пояснень протягом тривалого часу", - зазначив Саакашвілі.

За його словами, "люди також скаржаться кожен день, що в Центрі адмінпослуг необхідно платити за кожну довідку. Ми говоримо сьогодні про катастрофу адмінпослуг. Усі знають про масштаби корупції, але ніхто не затриманий. Виходить, що ніхто нічого не робив, що суперечить законодавству".

Голова ОДА зазначив, що вважає за доцільне розпустити працівників обох підрозділів за бездіяльність.

"Люди скаржаться на хабарі і побори, а у вас все чисто, ніхто не покараний. Ми будемо спиратися на громадськість, знайдемо досвідчених аудиторів, бухгалтерів та інших фахівців, які займуться цими питаннями замість недобросовісних чиновників", - заявив голова ОДА.

Джерело: Цензор

Знак гривні
Знак гривні