Мельничук на засіданні Ради торгується з Каськівим (ФОТО)

Нардеп з групи "Воля народу", колишній соратник Олега Ляшка, екс-комбат батальйону "Айдар" Сергій Мельничук на засіданні Верховної ради в SMS-листуванні торгувався з екс-главою Держагентства з нацпроектів Владиславом Каськівим.

Про це повідомляє "Апостроф", який цитує Українська правда.

За даними фотозйомки, переписка відбувалася в 10:33, коли в парламенті йшли сигнальні голосування після демаршу фракції "Опозиційного блоку" і ніяк не набиралося мінімально необхідної кількості голосів для відкриття засідання.

Далі видання наводить розшифровку листування:

Мельничук: Я в раді.

Каськів: Круто, і що там?

Мельничук: Шушукаються. Думаю, не вистачає голосів. Що по офісу ...

Каськів: Зараз дам команду, щоб знайшли.

Мельничук: Я знайшов. Нехай оплатять. І документи по уроду.

Каськіва пов'язують з екс-главою Адміністрації президента Януковича, а нині народним депутатом Сергієм Льовочкіним. Він епічно відомий тим, що підписав угоду про будівництво газового терміналу в Одесі на міліони доларів з лижним інструктором, якого видавав за іноземного інвестора.

У жовтні 2014 директор компанії "Аква Інвест Груп", голова наглядової ради компанії "Калинка" Олександр Ногачевський звинуватив Каськіва в тому, що він використовував бійців "Айдару" в своїх бізнес-інтересах, в тому числі, щоб відібрати бізнес Ногачевського.

Генпрокуратура у квітні заявляла про намір вимагати зняття недоторканності з Мельничука. Йому інкримінують викрадення екс-директора ДП "Укрспирт" Михайла Лабутіна.

Рада корупція каськів мельничук

Знак гривні
Знак гривні