Сьогоднішній вибух у Харкові організувала росіянка (ФОТО)

Про це повідомляє Маркіян Лубківський, радник голови СБУ.

у Харкові спіробітниками контррозвідки спільно з колегами з управління СБУ в Харківській області було затримано ймовірного організатора вибухів у Харкові, в т.ч. підриву стели на проспекті Правди.
Мова йде про громадянку Російської Федерації, співробітницю т.зв. міністерства державної безпеки "ДНР" з позивним «Тереза».
Встановлено, що на початку 2014 р. вона була активною учасницею «Антимайдану» в Харкові та проросійських протестних акцій.
Після початку бойових дій на Донбасі "Тереза" виїхала до Донецька для участі у збройному протистоянні проти України на боці т.зв. «ДНР".
У лютому ц.р. вказана особа за координації керівника одного із управлінь МДБ з позивним «Док» прибула до Харкова з метою збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які діють на території регіону.
За місцем тимчасового проживання громадянки РФ в результаті проведення невідкладних слідчих дій було виявлено саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження, антиукраїнську символіку.
Це вже не перший задокументований СБУ випадок здійснення російськими громадянами злочинних дій, що є елементами агресії РФ проти України.
Служба безпеки України продовжує здійснювати в Харкові та регіоні розгалужені антитерористичні заходи з метою нейтралізації ДРГ та проводить пошук виконавців підриву стели на проспекті Правди.

харків сепаратизм тероризм

Знак гривні
Знак гривні